Hakkımızda

ES-TECH Mühendislik; Sizlere hizmet sunar.


Biz Kimiz ?

2016 yılından faaliyet göstermeye başlayanESTECH MÜHENDİSLİK, alanında ciddi, kurumsal ve kaliteli hizmeti sunmayı görev edinen, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek bu gelişmeleri, işlerinde ilerlemeye ihtiyaç duyan kurumlara sağlamaktadır.

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla çevremize hizmet sunmaktayız.

“Biz mazeret değil çözüm yolu bulanlardanız.”


Kalite Politikamız

ES TECH Mühendislik olarak vizyonumuz,

Müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarına tam, zamanında, uygun teknolojiler ve maliyetler ile anahtar teslimi kaliteli çözümler sunmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyetini ön plana alarak.

Temel prensibimiz,sektördeki teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan müşteri odaklı bir firma olmaktır.


İSG Politikamız

• İş sağlığı ve güvenliği sistemimizi geliştirmek ve sürekli iyileştirmek.

• Yürürlükteki İş sağlığı ve Güvenliği ile ilgili yasalmevzuatlara uygun çalışmak.

• Faaliyetlerimizde iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerini belirlemek ve uygulatmaktır.

• İş sağlığı ve güvenliği konusunda müşterilerimizi,personelimizi ve diğer ilgili diğer şahısların bilinçlenmesini sağlamak

• Sunduğumuz tüm hizmet ve üretim aşamalarında,müşterilerimizin, personelimizin ve diğer ilgili diğer şahısların sağlığını ve güvenliğini tehlikeye atacak durumları belirlemek ve gerekli tedbirleri almak.